Dodał: RomanS , 11 Jun 2017
na Uroczystość Najświętszej Trójcy
- 11 czerwca 2017 r.

1. Uroczystością Trójcy Świętej kończymy Misje św. w naszej parafii.

2. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o 17:30 i Msza św. o godz. 18:00 w kościele MM.

3. W środę 13 VI nabożeństwo fatimskie i procesję z figurą rozpoczniemy o 17:30.

4. W czwartek 15 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało).
    Msza św. o 7:30 w MM, a o 10:00 w OB, a po niej procesja do 4 ołtarzy.
    Trasa procesji: ul Głogowska, Straż – I ołtarz, ul. Fabryczna, Piaskowa i Kopernika, II ołtarz – mieszkańcy bloków, ul. Kopernika, Lipowa, Świerczewskiego, Chopina, Żeromskiego, III ołtarz k. bloków na ul. 22lipca koło stadionu, IV ołtarz mieszkańcy bloków i ul. 22 lipca.
    Prosimy o udekorowanie naszych domów i okien w całej parafii, jako wyraz naszego świadectwa, naszej wiary w Boga.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci klas II, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.

6. Ksiądz Łukasz do swoich chorych uda się w środę od godz. 14:30 (najpierw Nowe Miasteczko, a potem do Popęszyc).

7. 18 czerwca w Rokitnie uroczystość MB Rokitniańskiej – odpust patronki naszej diecezji, składamy dar na sanktuarium – zbiórka do puszek na DPS w Rokitnie.

8. Prasa Katolicka „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Rycerz Niepokalanej”, inne czasopisma, książki i modlitewniki.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła MM.