Dodał: RomanS , 21 May 2017
na VI Niedzielę Wielkanocną
- 21 maja 2017 r.

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17:30; zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie (w tym czasie okazja do spowiedzi, od piątku nowenna do Ducha Świętego).

3. Jutro odpust ku czci św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Msza i nabożeństwo w kościele OB o 18:00 (17:30 majowe).

4. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. W przyszła niedzielę dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Uroczystość I Komunii św. o godz. 10:00 (proszę osoby, które nie są związane z I Komunią św. o przyjście na msze św. w innych godzinach: 7:30, 12:00 i 18:00). Na filiach Gołaszyn 9:00 i Popęszyce 10:00. Spowiedź dzieci I komunijnych w sobotę o 11:00 w kościele OB, zapraszamy też rodziców i rodziny.

6. Dzisiaj ostatnie spotkanie rodziców dzieci I komunijnych o godz. 12:00.

7. Pielgrzymka do Fatimy 7-14 XI cena 3380 zł, zapisy wraz z zaliczką 500 zł.

8. Od poniedziałku dni krzyżowe, modlimy się o urodzaje. Msze św. na filiach: Gołaszyn - wtorek o 19:00, Popęszyce - środa o 19:00, Konin - czwartek o 19:00, Borów - sobota o 16:00.

9. 26 maja organizujemy w parafii Nabożeństwo Drogi Światła (spotkania Jezusa z uczniami po Zmartwychwstaniu); wiodłaby ona po terenie naszej parafii, rozpoczęłaby się Mszą św. o 21:00 w Marii Magdaleny i potem byśmy wyruszyli w trasę modląc się za naszą parafię (długość trasy to około 22 km), spotkanie organizacyjne będzie we wtorek 23 maja o 19:00 w kościele OB.

10. W poniedziałek w kościele OB o godz. 17:00 spotkanie ministrantów.

11. Prasa Katolicka „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Rycerz Niepokalanej”, inne czasopisma, książki i modlitewniki.

12. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła MM.