Dodał: RomanS , 13 May 2017
na V Niedzielę Wielkanocną
- 14 maja 2017 r.

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17:30; zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.

3. 16 maja we wtorek św. Andrzeja Boboli – patrona Polski, a w piątek św. Urbana I papieża, patrona Zielonej Góry.

4. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz. 12:00 I rocznica I Komunii Świętej, spowiedź dla dzieci w sobotę o 17:00, a po Mszy św. w niedzielę o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

5. Próby dzieci I-komunijnych we wtorki i środę o godz. 16:00 w OB.

6. Pielgrzymka do Fatimy 7-14 XI cena 3380zł, zapisy wraz z zaliczką 500 zł.

7. 26 maja organizujemy w parafii Nabożeństwo Drogi Światła (spotkania Jezusa z uczniami po Zmartwychwstaniu), wiodłaby ona po terenie naszej parafii, rozpoczęłaby się Mszą św. o 21:00 w Marii Magdaleny i potem byśmy wyruszyli w trasę modląc się za naszą parafię (długość trasy to około 22 km), spotkanie organizacyjne będzie we wtorek 23 maja o 19:00 w kościele OB.

8. Prasa Katolicka „Gość Niedzielny” (Polacy w Fatimie), „Niedziela” (Fatima a zamach na JP II, MB na Placu Czerwonym w Moskwie, art. o I komunii św. i bierzmowaniu), publikacje o Maryi i o objawieniach w Fatimie, oraz o Piśmie Świętym.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła MM.